סודות ההצלחה של מנכ”לים ישראלים

במתנה!

סודות ההצלחה של מנכ”לים ישראלים

במתנה!

אבי פרץ, מחבר ספר זה ומייסד ”פורום המנכ“לים“, הינו המנכ“ל והבעלים של חברת פתרונות אפקטיביים מקבוצת פורמולה. אבי בעל ניסיון של למעלה מ־20 שנים בניהול בכיר, עבודה אישית עם מעל 1,000 מנכ“לים בשוק הישראלי, רכישה של חברת קול המס וביצוע 2 אקזיטים (מוצלחים!) לחברות גדולות במשק הישראלי: קבוצת דוידוף, הבעלים של פמי פרמיום, וקבוצת פורמולה מערכות, הבעלים של ZAP, Matrix, Sapiens, מיכפל ועוד…

מטרת העל שלו בחיים היא להנגיש את החלום שיש להרבה מאיתנו להתפתח, להתקדם, לחלום חלומות ברי השגה, לעבוד קשה ולהשיג אותם- תוך כדי מתן השראה ודוגמה לילדים שלנו והמון כבוד ואהבה לבני הזוג ולהורים שלנו.

הספר מיועד לאלו השואפים להצליח בגדול ואשר מוכנים לפעול כדי להגשים את השאיפות שלהם!

אני שמח להזמין אתכם לפגישה אישית עם 100 מנכ“לים מעוררי השראה שמחכים להיות המנטורים לסיפור ההצלחה שלכם… את מי תבחרו?

הספר מגולל את סיפורי ההצלחה של אלו שהצליחו בגדול, מנכ“לים מכל התחומים, מחברות גדולות, בינוניות וקטנות, שמשתפים אתכם בכל העושר המקצועי שלהם.

במהלך עבודתי למדתי שרק פעולות מביאות לתוצאות. אז בואו נשים בצד את כל התאוריות שלמדנו באקדמיה ונתמקד בניהול ישראלי תַ-כְ-לֶ-ס – לא באופן תיאורטי, לא בניסיון של חברות ענק מחו“ל, אלא בסיפורים אמיתיים מהשטח של החבר‘ה מעיר הולדתנו, החברים לספסל הלימודים, מהצבא ומהטיול הגדול. בקיצור, מנכ“לים ישראלים שגדלו בינינו ומקיימים את האמרה  Walk the Talk .

 

הספר מציג גישה חדשנית שהופכת אתכם לחלק אקטיבי בסיפור. במהלך הקריאה תכתבו מדריך אישי וייחודי להצלחה המתאים רק לכם! תגלו את כל מה שנחוץ לדעת כדי לעשות את הדרך למנכ“לות אפקטיבית.

מה הופך מנכ“ל למנהיג? איך משתבחים באופן מתמיד? וכיצד לעשות שימוש בניסיון ישראלי פרקטי, בצורה שכל אחד מאיתנו יכול לאמץ, להתאים, להפוך אותו לשלו ולעשות את זה בגדול !!!

אני מתחייב שקריאת הספר תסייע לכם במסע האישי שלכם להצלחה!

נגן וידאו

השאירו פרטים בטופס המצורף וקבלו את הגרסה הדיגיטלית של הספר ישירות למייל במתנה!

קבלת פגישת ייעוץ חינם

פורום המנכ"לים

שלח/י אלינו את המאמר

פורום המנכ"לים

העלאת קבצים: פורמט word בלבד