חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ערוץ הוידיאו

פורום המנכ”לים

פורום המנכ”לים מהווה במה מרכזית להתייעצויות בין מנכ”לים, שיתופי פעולה, יצירת כוח של קבוצה, למידה מניסיון משותף, התחברות לעשיית טוב.

החברים בפורום נהנים מ:

  • תוכנית הדירקטורים – הכשרה והשמה
  • תוכנית המנטורים של פורום המנכ”לים
  • תוכנית נבחרת היועצים העסקים למנכ”לים
  • תוכנית ההרצאות של פורום המנכ”לים
  • יום המעשים הטובים של פורום המנכ”לים
  • תוכנית הבריאות האישית של פורום המנכ”לים – מנכ”ל בריא ארגון בריא

אבי פרץ, מייסד פורום המנכ”לים ומנכ”ל פתרונות אפקטיביים

פודקאסט פריצת גבולות אבי פרץ

פלייליסט לקוחות ממליצים

מנכ”לים נבחרים

פלייליסט מפרגנים למנכ”לים

מפרגנים למנכ”לים

ענת זלמה גורן, בעלים ומנכ”לית ZAGO 

שרון גילרן נוריאל, מנכ”לית Innovation Channel

יאיר ביטון,  מנכ”ל DHL ישראל

פול צוקר, מייסדת קבוצת נישה

Tami Zeitan,  מנכ”לית IT-Solutions

עינת גזית, מנכ”לית עמוס גזית בע”מ

עו”ד עמיחי לבנשטיין, מנכ”ל בית ציוני אמריקה

Orel Hershkovitch, מנכ”ל ISLINE

Ahuva Turgeman, מנכ”לית קבוצת BBB Burgus Burger Bar 

ניר דובדבני,  מנכ”ל ניר דובדבני – Nir Duvdevani
 

חלי ממן, מנכ”לית חלי ממן

מלי ביצור פרנס, מנכ”לית קבוצת הייעוץ “Tefen” 

איציק אוזנה, מנכ”ל ושותף “ACE”
 

גולן אשטן, מנכ”ל “Voicenter” 

נדב עטיה, מנכ”ל אנד ג’וי
 

אחיאב גולן, מנכ”ל המכללה האקדמית אורט בראודה

לקוחות ממליצים

אני שמח להזמין אתכם לפגישה אישית עם 100 מנכ“לים מעוררי השראה שמחכים להיות המנטורים לסיפור ההצלחה שלכם…

את מי תבחרו?
אבי פרץ מחבר ומייסד ”פורום המנכ“לים

רני איידלר מנכ”ל תאגיד המחזור תמיר
המנכ”ל של היום הוא אחד האנשים שהופכים את כדור הארץ למקום טוב יותר הוא האדם שיעודד אתכם למחזר (חוץ מאת הבדיחות) ומצליח להציל את העולם ובמקביל לתחזק עמוד אינסטגרם שלא מבייש אף אושיית רשת! קבלו את הטיפים החמים של רני איידלר מנכ”ל תאגיד המחזור תמיר! רני – אתה מנכ”ל חד פעמי איזה כיף שאתה חלק מהפורום!

 

ניר דובדבני מנכ”ל קבוצת R&D ניר דובדבני התנ״ך של העסקים! התורה של מקבלי ההחלטות! ה”חשוב והתעשר” החדש! ככה מגדיר אותנו האחד והיחיד המנכ”ל על שמלמד אותנו בכל יום איך להצליח בעולם העסקים ובגדול – מנכ”ל קבוצת R&D ניר דובדבני !!!

נדב עטיה מנכ”ל סטודיו אנד ג’ו
היום אנחנו עם המנכ”ל ששם את עשיית הטוב במרכז חייו – נדב עטיה מנכ”ל סטודיו אנד ג’וי בטיפ שחודר ישר אל הלב! נדב – זו זכות עצומה שאתה חלק מהפורום

אטל מולכו פיליבה מנכ”ל פמי פרימיום
שבוע שמח הוא שבוע שמתחיל עם אנרגיות ואש בעיניים – בלי זה אי אפשר להגיע להצלחה בעסקים! והטיפ של אטל מולכו מנכ”לית פמי הוא בדיוק זריקת המוטיבציה שאנחנו צריכים ליום ראשון נהדר ושבוע מלא בעשייה אטל את מודל להשראה! איזה כיף שאת חלק מהפורום

 

אדריכל אילן פיבקו ממשרד אילן פיבקו אדריכלים
אדריכל אילן פיבקו ממשרד אילן פיבקו אדריכלים ממליץ על ספר “סודות ההצלחה של מנכ”לים ישראלים”  
 

מוטי כהן מנכ”ל passportogo
בזמן שאנחנו חולמים חופשה בחו”ל בלי הגבלות מוטי כהן יכול לסדר לנו אזרחות! קבלו את מנכ”ל passportogo בהמלצה לא פחות מדהימה על הספר שלנו! מוטי – כבוד לנו שאתה חלק מהפורום

מלי ביצור פרנס מנכ”לית ובעלים של קבוצת הייעוץ תפן
סוגרים את 2021 עם אחת המנכ”ליות שלגמרי עשתה את השנה מלי ביצור פרנס מנכ”לית ובעלים של קבוצת הייעוץ תפן ויו”ר המכון לייצור מתקדם והתעשייה מתקדמת בישראל בטיפ חם להצלחה בעולם העסקים שאתם חייבים ליישם בשנה האזרחית החדשה מלי- את פשוט השראה! איזה כיף שאת איתנו בפורום

 

אבי שומר מנכ”ל צומת ספרים
שאבי שומר ימליץ על הספר שלנו זה כמו… שאהובה תורג’מן תמליץ על ההמבורגר שהכנו שניר דובדבני ימליץ על היכולות העסקיות שלנו שמלי ביצור פרנס תמליץ על הייעוצים שלנו שאיציק אוזנה ימליץ על השדרוג שעשינו לבית בקיצור הבנתם שאנחנו מתרגשים ברמות של מנכ”ל הנה ההמלצה של מלך הספרים על הספר שלנו!

מרים דרוק מנכ”ל Green Park-JTLV
מרים דרוק שעד לפני מספר שבועות כיהנה כמנכ”לית איגוד התעשייה הקיבוצית והיום ממנכ”לת את Green Park-JTLV מנכ”לית שבהחלט יש הרבה מה ללמוד מהדרך שעשתה משתפת אותנו בטיפ המאסטר שלה להצלחה מתוך הספר “סודות ההצלחה של מנכ”לים ישראלים” שווה צפייה מרים – כבוד לנו להכניס לפורום מנכ”ליות מעוררות השראה כמוך

מירום שיף מנכ”ל חטיבת בעלי החיים מוצרי מעברות (ביופט, חלבית, קוזאי)
קבלו את מירום שיף שחוץ מלהיות מנכ”ל חטיבת בעלי החיים של קבוצת מעברות (שמכילה מותגים שכל מי שיש לו בעל חיים בבית מכיר) מכהן גם בתור יו”ר הנהגת ההורים הארצית ודואג שאנחנו והיקרים לנו בידיים טובות מכל הכיוונים!

 

רוית גרוס נוריאל מנכ”ל התאחדות המלאכה והתעשייה
ממשיכים בכח הנשי ויותר מגאים לכלול בתוכו 50% מנכ”ליות מוכשרות, חזקות וללא שמץ של ספק – מעוררות השראה! רווית גרוס-נוריאל מנכ”ליות התאחדות המלאכה והתעשייה היא דוגמא מעולה לכל היתרונות שמביא איתו ניהול נשי! 

רפי אלימלך מנכ”ל ל.מ. עולם של כח אדם וקבוצת L.M. GROUP
כשאנשים מתלהבים מהספר זה משמח אותנו ממש אבל כשמנכ”לים מספרים לנו שקוראים פונים אליהם בעקבות הספר ומיישמים את ההמלצות שהם חלקו שם אנחנו יודעים שאנחנו במקום הנכון!
 

רוני רויטמן מנכ”ל הקבוצה INTENSITY GLOBAL GROUP
המנכ”ל שעשה את כל הדרך מתפקיד מכירות עד לייסוד חברת הסייבר Intensity Global שפועלת בכל העולם בתחומי הסייבר ההתקפי וההגנתי אבטחת מידע וייעוץ אסטרטגי לארגונים מספר לנו בספר על הסודות שלו להצלחה בעולם הניהול!

קונסטנטין אוקון מנכל ובעלים דוקד, אטמו פתרונות טיהור אוויר ואקליפס טכנולוגיות
“אל תעשו עבודה של אנשים שאתם מנהלים!” את הטיפ הזה מגיש לכם באהבה קונסטנטין אוקון מנכ”ל דוקד שמתעסקת בתחומי הבנייה וניהול הפרוייקטים טיפ מנצח בדרך לתפקיד מנצח!

אייל גורן מנכ”ל בלו איכות
מילים החמות הללו הם רק חלק קטן מהדרך בה בוחר אייל גורן, מנכ”ל בלו – שמתמחה בחברות ביטוח ותאגידים ציבוריים על מנת לתאר את ההתרשמות שלו מהספר!
 

דורון מאירסדורף מנכ”ל סטורדוט
מכוניות חשמליות הן העתיד ואנחנו בפורום מתגאים במנכ”לים שדואגים לנו לעתיד טוב יותר! בואו להכיר את המנכ”ל שמצא פתרון לטעינה מהירה של פלאפונים רכבים חשמליים ועוד הרבה יותר!
 

ניר בריח מנכ”ל מכללת השף – הדס הכשרות מקצועיות בע”מ
ניר בריח המנכ”ל שמנצח על רשת מכללות השף רוצה להפוך אתכם לאלופים בבישול אבל חוץ מזה יש לו גם טיפים מעולים לניהול צפו בסרטון הבא וגלו מהו הטיפ המנצח של ניר
 

ד”ר יניב זייד, מנכ”ל אומנות השכנוע, המומחה הבינלאומי לשכנוע והעברת מסרים שכתב בעצמו רבי מכר בארץ ובעולם (שממש שווה לכם לבדוק) ממליץ לכם לקרוא, את הספר להחכים ולהעשיר את הידע שלכם!

ענת זלמה – גורן מנכ”ל WE R ZAGO
וד כח נשי ועצמתי לחבורה! ענת זלמה גורן יו”ר איגוד תעשייה וניהול בלשכת המהנדסים, ומנכ”לית ZAGO משתפת בסודות ההצלחה שלה בספר שלנו ולא שוכחת לפרגן
 

יאיר ביטון מנכ”ל DHL ישראל שמככב בספר שלנו בהמלצת קריאה חמה!

עמית בירק מנכ”ל יוניק תעשיות תוכנה שמככב בספר שלנו בהמלצה מעוררת השראה.

ד”ר צבי ברק, מנכ”ל קבוצת גישות למצוינות שמשתף אותנו בסיפור הדרך שלו לתפקיד המנכ”ל בספר “סודות ההצלחה של מנכ”לים ישראלים”.

ספר סודות ההצלחה של מנכ”לים ישראלים

פורום המנכ”לים