חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

יפית פרץ

בעלים שותף – אחראית על תחום שיווק ומכירות

שם ושם משפחה: יפית פרץ

השכלה: B.A בחינוך

חברה: סטודיו פרץ 

אתר: www.studio-perets.co.il

תפקיד: בעלים שותף – אחראית על תחום שיווק ומכירות

משפט מפתח

בֶּן אָדָם, עֲלֵה לְמַעְלָה עֲלֵה. כִּי כֹּחַ עַז לְךָ יֵשׁ לְךָ כַּנְפֵי רוּחַ, כַּנְפֵי נְשָׁרִים אַבִּירִים. אַל תְּכַחֵשׁ בָּם פֶּן יְכַחֲשׁוּ לְךָ. דְּרושׁ אוֹתָם – וְיִמָּצְאוּ לְךָ מִיָּד  (הרב קוק)

הדרך לתפקיד

עד שהגעתי לתפקיד שלי כיום, עברתי דרך מפותלת. הדרך התחילה עוד מהיסודי, קיבלתי הרבה השראות מאנשים שפגשתי בדרך. כשאתה קטן אתה חולם. ביסודי הייתה מורה שאמרה שאני לא מתאימה לכיתה, היא ראתה שאני חווה קושי מסוים והיא נתפסה על הקושי הזה, מאותו רגע כל המערכת הלכה בעקבותיה של אותה מורה ונדבקה להמלצתה שאני לא מתאימה לכיתה שלי. כל הדרך נלחמתי להוכיח לכולם שאני יכולה ומסוגלת. יום אחד הגעתי לכיתה ואמרתי “לפה אני שייכת”.

שנה לפני סיום התיכון עברתי טראומה כואבת ונפגעתי מינית ע”י 4 גברים ומשם נכבה לי אור החיים, הביטחון ירד לי לגמרי וחמש שנים שסחבתי את זה בשקט עם עצמי, לאחר זמן קיבלתי החלטה לעזור לעצמי ובעזרת משפחה התחלתי טיפולים וכאן הבנתי שהניצחון האישי שלי יהיה ע”י יציאה לעולם והשבת הביטחון שהיה לי בעבר, ומפה התחלתי לצאת לדרך עם החלטה ולהוכיח שאני מסוגלת.

בסוף כיתה י”ב לא סיימתי בגרות מלאה, ברגע שיצאתי ממערכת החינוך רציתי לעבור את הבגרויות והחלטתי לבחור במתכונת אקסטרני כדי לסיים אותן, התחתנתי עם אליאסף והכרתי את עולמות הדיגיטל. הצטרפתי אליו לעסק בד בבד, התחלתי ללמוד תואר ראשון ולהוכיח למערכת ולעצמי שאני מסוגלת ויכולה! תוך כדי עבדתי במכירות והרגשתי את האש הזאת של המכירה.

הבנתי שהפה שלי והיכולת הוורבאלית יכולים להפיק לי תוצאות. ראיתי את עצמי כעצמאית, שיש לי יכולת לעשות המון… אם אני מסתכלת על החיים שלי כיום ועל העסק שהקמתי, עולמות השיווק והמכירות לגמרי זורמים בעורקים שלי, והצליחו לעזור לי לצמוח ולגדול עם העסק.