חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

פרדי אבוקרט

מנכ"ל קליל

שם ושם משפחה: פרדי אבוקרט

השכלה: על תיכונית

חברה: קליל

אתר: www.klil.co.il

תפקיד: מנכ”ל

משפט מפתח

כן, זה אפשרי!.

הדרך לתפקיד

את יכולותיי לנהל ולהוביל אנשים גיליתי לראשונה בתקופת שירותי הצבאי, כמפקד טנק בשריון, בקורס קצינים ולבסוף כמ”פ קורס מפקדי טנקים. השירות הצבאי אפשר לי לשכלל ולפתח את יכולתי להשפיע על אנשים ועל צמיחתם.

מיד לאחר שירותי הצבאי נקלטתי לעבודה כמקדם מכירות בחברת שטראוס. משהו באנרגיה ובתנועה המתמדת גרם לי להישאר בשטראוס כמעט 18 שנים ולצמוח בהדרגה עד לתפקיד סמנכ”ל השיווק של החברה. כדי להכין אותי היטב למעבר מתחום המכירות לתחום השיווק נשלחתי מטעם שטראוס לברצלונה לתפקיד בחברת דנונה, שותפתה של שטראוס בתחום המחלבות. תקופה זו זכורה לי כבית ספר מרתק וכחוויה מגבשת ומעשירה עבור משפחתי.

עם סיום עבודתי בשטראוס עברתי לנהל את חטיבת המיזוג של אלקטרה, ומשם המשכתי לפרק בן 12 שנים כמנכ”ל Tiny Love, חברה גלובאלית שבסיסה בישראל, חדשנית ומובילה בתחום הצעצועים לתינוקות. באמצע הקדנציה שלי כמנכ”ל זכיתי בהתנסות ניהולית משמעותית בהובלת תהליך מכירת החברה לחברת דורל הקנדית, והמשכתי לנהל את החברה גם לאחר המכירה.

בינואר 2020 הצטרפתי לקליל ולמדתי להכיר עולם חדש ומרתק של תעשייה בתחום שלא הכרתי לפני כן. מפעל החברה, הממוקם בכרמיאל, אפשר לי הזדמנות להיכרות עם מגוון אנשים ותרבויות מרתק שקיים רק בגליל – ואני מרגיש שזכיתי!

קבלת פגישת ייעוץ חינם

פורום המנכ"לים

שלח/י אלינו את המאמר

פורום המנכ"לים

העלאת קבצים: פורמט word בלבד